כירופרקטיקה נוירולוגית וטיפול בכאב


כירופרקטיקה היא רפואה המתייחסת ישירות למערכת העצבים והקשר שלה לתפקודי גוף האדם. המדע אומר לנו שמערכת העצבים היא"מערכת הבקרה הראשית" השולטת ומתאמת בין כל המערכות והתפקודים בגוף.

המערכת מתוכננת כך שתשמור על התפקוד האופטימלי של הגוף שלך. הכירופרקט שלך מקדיש את כל כולו לשיפור תפקוד עמוד השדרה ומערכת העצבים שלך. בכך תינתן לאינטליגנציה הפנימית הקיימת בגופך ההזדמנות ליצור אתסביבת ההחלמה הטובה ביותר עבורך ותביא אותך לבריאות מרבית.

כל זה נעשה בלי שימוש בתרופות, זריקות, ניתוחים או כל פעילות חודרנית אחרת.

 אנו משתמשים בכוח הריפוי של גופך

כירופרקטיקה היא מקצוע בריאותי השם דגש על הכוח המולד הפנימי של הגוף להבריא את עצמו ללא שימוש בתרופות וניתוחים. בבחירה שלך בכירופרקטיקה כגישה הטבעית לבריאות אתה מצטרף למיליוני אנשים המבינים את הערך האמתי של בריאות.

מדעי, טבעי, ורב השפעה……זוהי כירופרקטיקה

פילוסופיית הכירופרקטיקה גישת הכירופרקטיקה בנושא הבריאות והחולי מדגישה שני יסודות בסיסיים: 1.מבנה הגוף ומצבו משפיעים על תפקוד הגוף והיכולת שלו לרפא את עצמו 2. מערכת היחסים בין המוח לגוף חיונית לשמירת הבריאות ולתהליכי הריפוי בו

הכירופרקטיקה מכירה ב"מרכזיותה" של מערכת העצבים ובקשר שלה עם יכולות הגוף האנושי, ומתרכזת במגע אנושי ובהשפעת המבנה על תפקוד הגוף במקום לטפל פשוט בסימפטומים.

מתח לאורך חוט השדרה פוגע התפקוד מערכת העצבים וביכולתה לתאם באופן בריא את מערכות הגוף ובכלל זה מערכות החיסון והריפוי.

חוט השדרה נפגע כתוצאה מ: חבלות, תאונות דרכים, יציבה לקוייה, גירויים כימיקלים (חיסון, קרינה, זריקות ) ומתח נפשי.

טיפול מהפכני בכירופרקטיקה שפותח לאחרונה מאפשר שחרור מתח מחוט השדרה ולא רק לחולייה בודדת כפי שנעשה עד היום. טיפול בשיטת NETWORK SPINAL ANALYSIS NSA –  מפסיק את ההתנהלות המגננתית ומאפשר למוח דפוסים תפקודיים יעילים ורגועים יותר. הטיפול מתבצע באמצעות מגע עדין ומדויק בנקודות אסטרטגיות בחוט השדרה.

שיפור בכאביםc4e4984278d0644abcac93c08c6788de

המתח הכרוני בשרירי הגב יורד, תפקוד החוליות משתפר והלחץ מהדיסק (פריצה) משתחרר. היציבה משתפרת, עמוד השדרה מתגמש ועומד בצורה יעילה בעומסי היומיום. המתח הגופני הפנימי נרגע ותפקוד המערכות הפנימיות משתפר: כך גם הנשימה, הלב ולחץ הדם, מערכת העיכול ועוד. מערכת החיסון מתחזקת והגוף מרגיש בריא יותר.

ירידהבמתח

המתח הרגשי\נפשי נרגע, משתפרת היכולת להתמודד עם מצבי חרדה, עצבנות, דיכאון, עייפות קשיי שינה וכו. הגוף מפתח דפוסים עצביים המאפשרים לזהות  ולשחרר מתח שנאגר בגוף ומשכלל את יכולת הריפוי העצמית. גמישות חוט השדרה תאפשר לך גמישות בחיים.

 

הכותב : ד"ר שמי שגיב כירופרקט מומחה לרפואת ספורט

 

B.Sc תואר ראשון פיזיולוגיה של המאמץ

 

M.Sc  תואר שני ביומכניקה של הספורט

 

נציג ישראל לאולימפיאדת לוס אנג'לס בריצת המרתון אלוף ישראל במרתון ואלוף ישראל בטריאתלון ( ק. גיל)

By | 2016-01-27T12:56:19+00:00 ינואר 27th, 2016|כירופרקטיקה נוירולוגית|0 Comments